ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ДІТЕЙ: Ласкаво просимо на офіційний сайт обласної дитячої бібліотеки

Донецька обласна бібліотека для дітей – це сучасний культурно-інформаційний заклад, який відкриває доступ своїм користувачам до інформаційно-документальних джерел наявних у фондах книгозбірні, вивчає читацькі потреби і запити у всій різноманітності вікових, національно-культурних поглядів, створює і розповсюджує сучасні бібліотечні послуги.

На початок 2022 року Донецька обласна бібліотека для дітей була унікальним мультипростором, де кожний мав можливість навчатись й самореалізовуватись, зустрічатись й спілкуватись з друзями, читати й робити перші власні літературні кроки.

24-го лютого наше життя кардинально змінилось.

Сьогодні Донецька обласна бібліотека для дітей – це #бібліотека_у_валізі #library_in_a_suitcase. Сьогодні ми не маємо власної домівки, але вже чітко уявляємо, якою хочемо бачити відбудовану бібліотеку в майбутньому. Ми втратили свої унікальні бібліотечні фонди, але маємо багато друзів, які допомагають збирати в нашу валізку кращі зразки української та світової літератури. Сьогодні ми розкидані по світу й позбавлені живих зустрічей, та це лише спонукало вийти на новий рівень.

А найголовнішою цінністю й невіддільною частиною бібліотечного життя, яку нам вдалося зберегти, є Ви, наші користувачі! Саме Ви надихаєте нас змінюватись й змінювати світ навколо себе, створюючи книжковий острівець затишку й щастя в карколомному світі війни.

Так, нам було дуже складно, але це вже в минулому - сьогодні ми свою скруту обернули на силу! Ми не зупинимось, адже ми потрібні як підтримка, як порада, як друзі нашим користувачам, підписникам і колегам. І це значить, що попереду нові обрії і можливості, попереду наша Перемога! Ходімо разом!

НАША МІСІЯ – стати невід’ємною частиною вашого життя, та перетворити банальне відвідування бібліотеки на приємну та корисну подію! Донецька обласна бібліотека для дітей відкрита для кожної людини!

В ДОБД кожного відвідувача чекає купа дивовижних несподіванок, саме у нас можна знайти те, про що ви і гадки не мали!

0
одиниць фонду
0
користувачів
0
відвідувань в рік
0
тематичних онлайн рубрик

ТОП ІНФОРМАЦІЯ: останні новини та події

Ми повідомимо вам про останні події, про ювілеї видатних людей світу, значимі дати та події в житті України та інших країн, особистості та розваги.

 • Default
 • Title
 • Date
 • Random
Image

Афіша бібліотечних подійТворять не тільки письменники, а й читачі (Г. Ібсен)
Image

Книжкові новинки


Випадкова зустріч з гарною книгою може назавжди змінити долю людини (М. Прево)
Image

Віртуальний вернісаж

Одні книги змушують нас мріяти, інші занурюють у дійсність, але всі вони пройняті найголовнішим для автора – щирістю (П. Коельо)

ТВОЯ ДОНЕЧЧИНА

Як я люблю тебе, мій краю вугляний,
твій кожний камінець, твою билину кожну...
Володимир Сосюра
Верни до мене, пам’яте моя,
нехай на серце ляже ваготою...
Василь Стус
Донеччино моя! твоїх вітрів дихання
я відчуваю знов, як в ті далекі дні...
Володимир Сосюра
Високий звук злітає над землею,
Над шахтами, заводами, домами...
Галина Гордасевич

БІБЛІОТЕЧНІ СТУДІЇ: Куди піти? Чим зайнятися?

Якщо тебе хвилюють ці питання, тоді тобі точно до нас! У нас в Бібліотеці Ти точно знайдеш (те) заняття до душі! Творчі майстерні чекають дітей та дорослих

• Академія розвитку «Бібліо-Puzzle» (3+)

• Креатив ROOM «Хоббі-ти» (10+)

• Художня майстерня «МАЛЯРіК°» (5+)

• Кольорова палітра «Happy-арт» (10+)

Художня майстерня «МАЛЯРіК°»

БібліоЛаб «Шалені досліди»

Весела та захоплююча наука від БібліоЛаб «Шалені досліди» подарує читачам нові враження. Юні хіміки здійснюють майже магічні досліди та експерименти, які зацікавлюють не тільки підлітків, а й дорослих. В цікавій формі вони розуміють, що світ науки може бути неймовірним

• БібліоЛаб «Шалені досліди»

• Простір соціалізації молоді Speaker-club «Говоримо про…» (15+)

В колі друзів ти зможеш весело пограти в інтерактивні ігри або розібратись з інтелектуальними головоломками, та прокачати свій IQ

• Інклюзивний майданчик «Від серця до серця» (5+)

• Talant-студія "Грайлик" ( 3+)

• Mind-фітнес (10+)

Mind-фітнес

ЕТНО-майстерня «Коло»

Це середовище, де підлітки можуть відпочивати та по-сучасному вивчати своє коріння, дізнаватись про звичаї та обряди своїх предків. Розширювати свої знання з історії рідного краю, вивчати народні українські ремеслам, які притаманні нашій культурі і зберігають народні традиції. Власноруч створювати домашні, сімейні та власні обереги, ляльки-мотанки, виготовляти жіночі прикраси

• ART-студія «Creative» (12+)

• Art-ProСтір «Смайлик» (5+)

• ЕТНО-майстерня «Коло» (12+)

БІБЛІОТЕЧНА ІНКЛЮЗІЯ

Image

Інклюзія - процес реального включення людей в активне громадське життя, зміцнення почуття приналежності до спільноти.

Місія Донецької обласної бібліотеки для дітей у роботі з особливими дітьми полягає у сприянні соціальній інклюзії людей з інвалідністю, забезпеченні інтелектуального доступу до інформації, розвитку творчих можливостей. Не менш важлива роль відводиться також вихованню у підростаючого покоління толерантного ставлення до людей з особливими потребами.

З ТУРБОТОЮ ПРО ТЕБЕ

Image

Донецька обласна бібліотека для дітей піклується про гарний настрій та здоров’я кожного свого читача, тому саме для вас створено маленького порадника. AvoKid - друг, який щодня розповість тобі щось цікаве та корисне. І щоденна мантра друга читайликів: мити руки, тримати дистанцію, піклуватися про близьких та намагатися залишатися вдома. Будьте здорові! З турботою про вас, Донецька обласна бібліотека для дітей.

АЛЕЯ ЗІРОК

 • Тендітна Поліна

  Тендітна Поліна

 • Гаркуша Валерія

  Гаркуша Валерія

 • Грешнікова Єлізавета

  Грешнікова Єлізавета

 • Малюга Ярослава

  Малюга Ярослава

 • Майорчикова Ангеліна

  Майорчикова Ангеліна

 • Мітєва Мілена

  Мітєва Мілена

 • Татаренко Артем

  Татаренко Артем

 • Загоруйко Дар'я

  Загоруйко Дар'я

ІНФОРМАЦІЙНІ РЕСУРСИ БІБЛІОТЕКИ

Please publish modules in offcanvas position.

Зворотній зв'язок

Зворотній зв'язок

Ваше повідомлення успішно відправлено