Методичні рекомендації

Серед широкого кола питань бібліотечної діяльності області важливе місце займає методична робота. Реалізацію цієї функції з 2019 року взяла на себе наша бібліотека.

Останнім часом вітчизняні бібліотеки функціонують в дуже динамічному середовищі. Ця динаміка потребує відповідної реакції бібліотек і особливо методичної служби. Складність завдань, які постають перед бібліотеками в цих умовах, зростаючі вимоги до якості бібліотечного обслуговування, пов'язані з поновленням його змісту та використанням сучасних засобів надання інформації посилюють значимість методичної служби.

Пріоритетними напрямами методичної діяльності сьогодення є:
– надання практичної та методичної допомоги;
– створення системи безперервної освіти бібліотечного персоналу з впровадженням нових інтерактивних форм навчання;
– організація і керування інноваційними процесами;
– моніторинг інноваційної діяльності;
– пошук і розробка нових моделей розвитку бібліотек;
– аналіз і прогнозування бібліотечної ситуації в кожному населеному пункті;
– розвиток широких контактів з органами місцевої влади, громадськими організаціями, установами та ін.

Методичні рекомендації містять інформацію щодо класифікації книжкових виставок, основних етапів їх організації та створення. Знайомлять із традиційними та новими типами книжкових виставок. Видання розраховано на допомогу бібліотечним фахівцям.

Планування роботи – складова частина управління бібліотекою, його серцевина, спрямована на визначення перспективних та поточних цілей і завдань бібліотеки. Основною метою планування є оптимальне за часом і якістю виконання завдань бібліотеки, максимальна мобілізація для цього всіх необхідних ресурсів.

Please publish modules in offcanvas position.

Зворотній зв'язок

Зворотній зв'язок

Ваше повідомлення успішно відправлено