Щорічно 23 липня наша планета відзначає Всесвітній день китів і дельфінів (World Whale and Dolphin Day). Це свято було засновано в 1986 році, коли Міжнародна китобійна комісія, після 200 років нещадного винищення, ввела заборону на китовий промисел. Заборона діє і понині.

Кити - унікальні створіння на планеті Земля. Їх вага може досягати 150 тонн, язик - 4 тонни, серце - 1 тонна. Тривалість життя китів майже 200 років, вони співають пісні, дихають повітрям і живуть під водою, можуть не їсти по 8 місяців в році і не спати три місяці поспіль.

Кити і дельфіни - улюблені мешканці морських глибин. Про них складено чимало казок і історій, знято фільмів і мультфільмів. Діти люблять іграшки у вигляді цих тварин і з радістю беруть участь в майстер-класах по їх створенню.

Всі ці цікаві і пізнавальні факти про китів і дельфінів підлітки дізналися від працівників відділу естетичного виховання та соціокультурної діяльності в процесі майстер-класу від майстерні «ART-компанія», який пройшов в техніці орігамі.

Подивіться, які симпатичні морські ссавці вийшли у наших юних читачів на майстер-класі «Веселий кит».

 

 

 

Please publish modules in offcanvas position.

Зворотній зв'язок

Зворотній зв'язок

Ваше повідомлення успішно відправлено