Календар знаменних дат

У календарі знаменних і пам’ятних дат «Події. Дати. Імена» подається інформація про ювілеї видатних людей світу, значимі дати та події в житті України та інших країн, які відзначатимуться у 2021 році. Інформаційно-бібліографічні матеріали стануть у пригоді бібліотечним фахівцям, працівникам навчальних закладів, інформаційних установ та широкому колу читачів.

Image
Image

Щорічник «Славетний книжчин ювілей : книги-ювіляри 2021». Видання знайомить користувачів з творіннями як світової класики, так і творами, що тільки з’являються на книжковому «небосхилі», але вже завоювали прихильність читачів. До уваги всіх зацікавлених – відомості про книги-ювіляри різних епох, континентів, жанрів, видів і мов. Кожен може обрати свої «святкові книжки» і долучитися до широкого загалу поціновувачів літератури. Також у виданні – перелік періодичних видань України, які святкують ювілей наступного року.

Бібліографічне видання «Донеччина: історія та сьогодення» надає інформацію про найбільш значимі події та ювілеї видатних особистостей краю. Другий випуск щорiчного інформаційно-бібліографічного видання мiстить перелiк ювiлейних дат видатних дiячiв − уродженців Донеччини та видатних людей, життя і творчість яких тісно пов'язані з Донецьким краєм, а також річниці визначних подій суспільно-політичного, наукового та культурно-мистецького життя області. Довідково-пошуковий апарат цього видання представлений змістом, іменним покажчиком та списком скорочень.

Image
Image

Міський хронограф (календар) «Маріуполь на вітрилах часу-2021» містить перелік історичних та культурних подій в житті Маріуполя, ювілейні дати уродженців краю та видатних діячів, життя яких пов'язане з приморським містом. Календар стане у пригоді краєзнавцям, освітянам, працівникам бібліотек.

Please publish modules in offcanvas position.

Зворотній зв'язок

Зворотній зв'язок

Ваше повідомлення успішно відправлено